Zaman Yönetimi Çözümleri

SAP Standart zaman yönetimi alt yapısı kullanılarak kullanıcı dostu Fiori ekranları ile Zaman Yönetimi kavramını tüm şirkete sistematik olarak yayıyoruz.

Fazla mesai takibi, fazla mesai nedeni takibi, fazla mesai planlaması, servis ve yemek planları sunduğumuz çözümden takip edilebilir. Zaman Yönetimi’ndeki eksik kart basımı gibi hataları işletmenizdeki sorumlu personeller kolaylıkla düzeltebilir. Vardiya Planlamaları gerçekleştirilirken Pozitif Puantaj ve Pozitif Zaman Yönetimi süreçlerini tamamen Fiori üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve hizmetimizden faydalanmak için iletişim bağlantısından bize ulaşabilirsiniz.

Çözüm hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Dönemsel Fazla Mesai Karşılaştırma Uygulamaları Fiori Onepager
Fazla Mesai Neden Karşılaştırması Fiori Onepager
Fazla Mesai Onay Uygulaması Fiori OnePager
Çalışma Sürelerine Genel Bakış Fiori Onepager
Vardiya Planlama Fiori Onepager
Zaman Olayı Düzenleme OnePager
İzin Yönetimi Süreçleri OnePager

Rapidsol Zaman Yönetimi hizmetimizi 3 alt başlık altında topluyoruz.

Vardiya Planlama Çözümü

Vardiya planı programı ile hazır planlanmış vardiyaların sadece SAP sistemine aktarımını değil, üretim planlamasının yapılabildiği ve vardiya sorumlularının vardiya planlaması yapabileceği bir ortam sağlıyoruz.

Vardiya planlarını asıl sorumlu personelleri zaman yönetimi sürecine dahil ederek gerçekleştiriyoruz.

Gerekli personel ve onun çalışma saatleri bilgilerini sorumlu kişilere kolayca aktarıyoruz. Planlı iş gücünü ve güncel iş gücü kaybını net bir şekilde işletmenize gösteriyoruz. Vardiya listesini, sistem üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Fazla Mesai Süreç Yönetim Çözümü

Fazla mesailer arzu edilen iş akışı ile onaylanır veya reddedilir. Planlı, plansız fazla mesailer raporlanır. Nedenlerine göre fazla mesailer çözümümüz tarafından takip edilir.

Zaman Olayları Düzenleme Çözümü

Çalışanların kart hareketleri ile vardiyaları arasındaki uyum görsel olarak gösterilir ve hatalı kart basımı gibi düzeltilmesi gereken hareketler, kolaylıkla asıl sorumluları tarafından düzenlenmesi için sevk edilir. Tüm çalışanlarınızın kart hareketlerine kolay bir şekilde buradan ulaşabilirsiniz.