Zaman Yönetimi

SAP Standart zaman yönetimi alt yapısı kullanılarak standartlar içerisinde bulunmayan kullanıcı dostu fiori ekranları ile Zaman Yönetimi kavramını tüm şirkete sistematik olarak yayıyoruz.

Fazla mesai takibi, fazla mesai nedeni takibi, fazla mesai planlaması, servis ve yemek planları hizmetimizden takip edilebilir. Zaman Yönetimi’ndeki eksik kart basımı gibi hataları, işletmenizdeki sorumlu personeller kolaylıkla düzeltebilir.

Rapidsol Zaman Yönetimi hizmetimizi 3 alt başlık altında topluyoruz.

Vardiya Planı

Vardiya planı programı ile hazır planlanmış vardiyaların SAP sitemine aktarımını değil, üretim planlaması ve vardiya sorumlularının vardiya planlaması yapabileceği bir ortam sağlıyoruz.

Vardiya planlarını, postalara ve gruplara göre asıl sorumlularını zaman yönetimi sürecine dahil ederek yaptırıyoruz.

Gerekli personel ve onun çalışma saatleri bilgilerini sorumlu kişilere kolayca aktarıyoruz. Planlı iş gücünü ve güncel iş gücü kaybını net bir şekilde işletmenize gösteriyoruz. Vardiya listesini, sistem üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Aylık Vardiya Planı Örneği
Açılış Sayfası
Hızlı FM
Fazla Mesai Onayı Ana Ekran Görüntüsü

Fazla Mesai Onayı

Fazla mesailer arzu edilen iş akışı ile onaylanır veya reddedilir. Planlı, plansız fazla mesailer raporlanır. Nedenlerine göre fazla mesailer hizmetimiz tarafından takip edilir.

Zaman Olayı Düzenleme

Çalışanların kart hareketleri ile vardiyaları arasındaki uyum görsel olarak gösterilir ve hatalı kart basımı gibi düzeltilmesi gereken hareketler, kolaylıkla asıl sorumluları tarafından düzenlenmesi için sevk edilir. Tüm çalışanlarınızın kart hareketlerine kolay bir şekilde buradan ulaşabilirsiniz.

Açılış Sayfası
Çıkış Sayfası
Zaman Olayı Ana Sayfası
Giriş Sayfası

İşletmenizdeki aktif personellerinizin mesai veya mesai dışı çalışma saatlerini raporladığımız ve yönettiğimiz Zaman Yönetimi çözümümüz ile şirketinizdeki çevrimiçi veri hareketliliklerinden yararlanarak kurumsal bir zaman haritası ortaya çıkartıyoruz.

Elde ettiğimiz, verilerden oluşan bu zaman haritası ile personellerinizin çalışma saatlerini verimli yönetmenizi sağlayacak bir alan yaratıyoruz.

Menü