Tam Yerinde, Tam Zamanında

İşletmenizin ihtiyacı olan SAP çözümüyle, iş süreçlerinizi yeniden tanımlayın.

Uzman ekibimiz, sizin için özel olarak tasarlanmış, iş verimliliğinizi ve karlılığınızı maksimize

etmenize yardımcı olur. Sektörünüze özgü ihtiyaçları derinlemesine  analiz ederek, sizi bir adım

öne taşıyacak  stratejiler geliştiriyoruz.

İşletmenize Değer Katacak Çözümlerimizle Tanışın

SAP Zaman Yönetimi Çözümü

SAP Standart zaman yönetimi alt yapısı kullanılarak kullanıcı dostu Fiori ekranları ile Zaman Yönetimi kavramını tüm şirkete sistematik olarak yayıyoruz.

Fazla mesai takibi, fazla mesai nedeni takibi, fazla mesai planlaması, servis ve yemek planları sunduğumuz çözümden takip edilebilir. Zaman Yönetimi’ndeki eksik kart basımı gibi hataları işletmenizdeki sorumlu personeller kolaylıkla düzeltebilir.

Performans Yönetimi Çözümü

Kurumunuzda çalışan tüm personellerinizin performans değerlendirme süreçlerini Fiori üzerinden yürütebileceğiniz Performans Yönetimi çözümümüz, İnsan Kaynakları deneyiminizi konforlu bir alana taşıyarak şeffaf personel değerlendirmelerine imkan tanıyor. Yöneticiler personellerini değerlendirebilir, personeller ise hem kendi gelişim süreçlerini hem de yöneticilerini sizlerin belirleyeceği ölçeklerde değerlendirme yapabilirler. Fiori Performans Yönetimi Çözümü, personellere şirketleri hakkında kendi özgün düşüncelerini ifade etmelerini sağlıyor.

E-Beyanname Çözümü

İnsan Kaynakları departmanın manuel bir şekilde oluşturduğu beyannamelerin hazırlanma sürelerini kısaltıyoruz. Ayrıca manuel veri aktarımları sırasında açığa çıkabilecek hata ihtimallerini ortadan kaldırarak güvenli bir beyanname süreci temin ediyoruz.

İşe Alım Çözümü

İşe Alım süreçlerinizin tamamını kullanıcı dostu Fiori ekranları ile kolaylaştırıyoruz. Zamanın tasarım beklentilerini karşılayan ve anlaşılır Fiori İşe Alım deneyimini sıralanmış, hazır adımlar eşliğinde İnsan Kaynakları süreçleri için konforlu hale getirmeyi amaçlıyoruz.