E-Beyanname Çözümü

İnsan Kaynakları departmanın manuel bir şekilde oluşturduğu beyannamelerin hazırlanma sürelerini kısaltıyoruz. Ayrıca manuel veri aktarımları sırasında açığa çıkabilecek hata ihtimallerini ortadan kaldırarak güvenli bir beyanname süreci temin ediyoruz.

Rapidsol’ün sunduğu E-Beyanname Çözümü, tek bir ekran üzerinden kullanıcıların beyanname süreçlerinin tamamlanmasını sağlar. SAP ile uyumlu çalışmasıyla, tüm verilerinizi SAP’de görüntüleyebilirsiniz.

E-Beyanname Çözümünü 6 başlıkta sunuyoruz.

SGK İşe Giriş Çıkış Entegrasyonu

Sunulan çözüm, Standart SAP HCM giriş/çıkış bildirgesinde getirilmeyen nakil işlemleri ile eğitim bilgi tipinden alınan tarih alanını otomatik olarak getirmektedir. Oluşturulan WEB servis aracılığıyla giriş/çıkış bildirge kayıtları doğrudan SGK sistemine gönderilmektedir.

Muhtasar Paketleme Programı

E-Beyanname çözümü içeriğince, 1.3 B olarak nitelendirilen E-Beyanname bloğunun otomatik doldurulmasını sağlayan çözüm ile içeriklerin yönetimi artık çok daha kolay bir hal alıyor.

E-Bildirge Raporu

E-bildirge raporumuz bütünleşik ve uçtan uca bir kontrol yapma olanağı sağlar.

E-Bildirge’ de yer alan tutarları, Çarşaf Bordro ve Muhasebe Belgesi arasındaki farkları rahatlıklar ortaya koyar ve bunu yaparken Çarşaf Bordro ve Muhasebe Belgesi arasındaki uyuşmazlıkları belirlemenize yardımcı olur.

Kapak İcmal

Rapidsol SAP HCM Kapak İcmal Çözümü, İnsan Kaynakları ve Bordro Yönetimi süreçlerini SAP HCM sistemi üzerinde yürüten işletmeler için; bordro sonuçlarının şirket bazında istenilen dönem için çekilmesini sağlayarak arşivlenmesini ve kontrolünü kolaylaştırır.

SGK Portal Giriş Programı

Sunulan çözümle, SGK kullanıcı adları, sistem şifreleri, işyeri şifreleri SAP tablolarında maskeli olarak tutulmaktadır ve sadece yetkili kişiler görüntüleyebilmektedir.

Dinamik İcmal

Bu çözüm ile özellikle İnsan Kaynakları ve Finans departmanları arasında süre gelen Muhasebe Belgesi ile Bordro Kontrol sonuçları kıyaslamasında yaşanan iletişim kaybını ortadan kaldırarak ortak bir dil geliştirmiş oluyoruz.

Detaylı bilgi almak ve hizmetimizden faydalanmak için iletişim bağlantısından bize ulaşabilirsiniz.

Çözüm hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

SGK İşe Giriş Çıkış Entegrasyon OnePager

Muhtasar Paketleme Porgramı OnePager

E-Bildirge Raporu OnePager

Kapak İcmal OnePager

SGK Portal Giriş Programı

Dinamik İcmal