Proje Yönetimi

Doğru Metot

Her işletmenin süreçleri, ihtiyaçları, projelerinin ihtiyaçlarının doğru değerlendirilip uygun proje yönetimi metodunun kullanılması gerekir.
Rapidsol teklif öncesi çalışmalarından itibaren yaptığı değerlendirmeler sonucunda müşteri taleplerinin yerine getirilmesi için çevik projeye yönetim metotlarını veya şelale proje yönetiminin gerektirdiği yaklaşım ve standartlar ile projelerini yönetir.

Doğru Uygulama

Hızlı ve müşterimizin beklentileri doğrultusunda, zamanında ve bütçesi içinde teslimat yapabilmek için de her projeye teklif öncesinden teslimat sonrası projenin tamamlanıp kapatılmasına kadar görev alacak ve projenin zaman, kaynak, iş planlarının yapılması, yürütülmesi, izleme ve kontrol faaliyetlerinin, risk ve kalite yönetiminin gerçekleştirilmesi konusunda çok hassasız ve bunu yapılması gerektiği şekilde yapıyoruz.

Doğru Araçlar

Projelerimizin yönetilmesinde izleme, dokümantasyon ve iletişim ihtiyaçlarının karşılanması için her yeni projemiz için proje yönetimi yazılımızda müşteri ve projeye özel yeni bir portal açarak projelerimizi müşterimizin de ulaşabileceği şekilde buradan yönetiyoruz.

Doğru Proje Yönetim Ekibi

Tecrübeli danışman kadromuz yanında proje yönetiminin de öneminin bilincinde, proje yönetiminin sadece doküman üretmekten ibaret, yasak savmak için yapıldığı projelerin aksine, proje yönetiminin hakkını veren ve projenin başarısı için ana sorumluluğu yüklenen Proje Yönetim Ofisimiz ile projelerimizi yönetiyoruz.