Performans Yönetimi Çözümü

Kurumunuzda çalışan tüm personellerinizin performans değerlendirme süreçlerini Fiori üzerinden yürütebileceğiniz Performans Yönetimi çözümümüz, İnsan Kaynakları deneyiminizi konforlu bir alana taşıyarak şeffaf personel değerlendirmelerine imkan tanıyor. Yöneticiler personellerini değerlendirebilir, personeller ise hem kendi gelişim süreçlerini hem de yöneticilerini sizlerin belirleyeceği ölçeklerde değerlendirme yapabilirler. Fiori Performans Yönetimi Çözümü, personellere şirketleri hakkında kendi özgün düşüncelerini ifade etmelerini sağlıyor.

Yöneticilerin hedef kataloğunda hedef ataması gerçekleştirebilirler. Aynı panel üzerinde, ekiplerinde yer alan çalışanlar hakkında yöneticilerin değerlendirme yapmaları mümkündür.

İnsan Kaynakları Yönetim Kokpiti ile tüm çalışanlar için işlem yapabilme olanağı sağlanır. Potansiyel-Performans kıyaslama raporları ile doğru ölçümlemeler yapılabilmektedir.

Yöneticiler, çalışanların kendi performans hedeflerine verdikleri puanı rahatlıkla görüntüleyebilirler ve kıyaslama yapma imkanı bulurlar. Yöneticiler, değerlendirme dönemi sonunda çalışanlarının potansiyellerini ve performans kıyaslamalarını görüntüleyebilirler.

Detaylı bilgi almak ve hizmetimizden faydalanmak için iletişim bağlantısından bize ulaşabilirsiniz.

Çözüm hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Performans Yönetimi Fiori Onepager